Rezultate te kerkimit per termin: +Zenun +Pajaziti

Total: 463
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.746Z

Zenun Pajaziti: SHPK merr kompetencat hap pas hapi

Perfaqesuesit e institucioneve te Kosoves thone se kompetencat qe kane mbetur pa u transferuar nga policia e UNMIK-ut te policia e Kosoves, do te barten hap pas hapi. Nderkaq, zyrtaret e larte te policise se Kosoves konsiderojne se policia eshte e gatshme t'i pranoje te gjitha pergjegjesite. Qeveria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.124Z

Zenun Pajaziti kryetar i PDK-së në Gjilan

I erdhi fundi maratonës së zgjedhjes së kryetarit të degës së PDK-së në Gjilan. Pas shumë shtyrjeve, zvarritjeve dhe shtyrjeve ndërmjet kandidatëve më në fund Hashim Thaçi foli dhe i bindi kryesinë e PDK që të vot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.324Z

Zenun Pajaziti zgjidhet në krye të PDK-së në Gjilan

Deputeti nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti është zgjedhur kryetar i degës së PDK-së në komunën e Gjilanit. Pozitën e kryetarit të kësaj dege para zgjedhjes së Pajazitit e mbante Izmi Zeka./Indeksonli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.191Z

Pajaziti: Gjendja e sigurise e pershtatshme per investitoret

Gjendja e sigurise ne Kosove eshte e mire dhe stabile, thote ministri i Puneve te Brendshme ne Qeverine e Kosoves, Zenun Pajaziti. Duke u nderlidhur ne ceshtjen e investimeve te huaja dhe mbajtjen e Konferences se Donatoreve, Pajaziti thote se Kosova ofron kushte te plota sigurie per investime dhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.960Z

Pajaziti: Situata e sigurise, e permiresuar

Ministri i Brendshem i Kosoves, Zenun Pajaziti ka deklaruar sot se ne Kosove eshte shenuar nje progres i ndjeshem ne fushen e sigurise. Deklaraten e tij, Pajaziti e beri gjate mbledhjes se komisionit kuvendor per sigurine, disa anetare te te cilit braktisen seancen duke pretenduar se nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.566Z

Pajaziti: Ishte vendim politik

Ish-ministri i Brendshëm, Zenun Pajaziti ka deklaruar se ndryshimet në kabinetin qeveritar janë bërë sipas një vendimi politik të kKryeministrit. “Ndërrimet në kabinetin qeveritar janë bërë sipas vendimit politik të Kryeministrit, pasi kjo është në mandatin politik dhe kushtetues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.250Z

Pajaziti: U bëmë gazi i botës

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se opozita duhet të kthehet në Parlamentin e Kosovës. Ai në Info Magazine të Klan Kosovës deklaroi se debati duhet të vazhdojë dhe të zhbllokohet Kuvendi. "Shpresoj që Kuvendi të zhbllokohet, të ketë debat dhe opoz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama