Rezultate te kerkimit per termin: +Zevendeskryetari

Total: 198
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.997Z

LSI te simotrat shqiptare ne Ulqin

Levizja Socialiste per Integrim merr pjese ne Kuvendin e Peste te Unionit Demokratik te Shqiptareve te Malit te Zi. Te pranishem ne punimet e ketij kuvendi ishin te pranishem zevendeskryetari i LSI, Pellumb Xhufi, anetari i Kryesise se LSI, Dritan Ylli dhe kryetari i Njesise Bashkiake nr. 9, Armond

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.280Z

Komisioni i VeneciasCefaKonsulta te gjera per reformen ne drejtesi

Elvis Cefa PUBLICITET Tirane 19 shkurt 2014 Noaal- Zevendeskryetari i Keshillit te Larte te Drejtesise Elvis Cefa i shoqeruar nga bashkepunetore te tij priten ne nje takim eksperte te Komisionit te Venecias perkatesisht Peter Paczolay Kryetar i Gjykates Kushtetuese ne Hungari Sergi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.273Z

Spahiu Se shpejti rinovim te drejtuesve ne 10 gjykata

Nenkryetari i Keshillit te Larte te Drejtesise Kreshnik Spahiu prezantoi dje ne prani te trupes gjyqesore kryetaren e komanduar ne detyre te Gjykates per Krime te Renda Etleva Deda. Zevendeskryetari shoqerohej edhe nga shefi i ri i Misionit EURALIUS Joaqiun Urias si dhe stafi i ketij misioni. Etle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.952Z

LSI: Nuk bashkepunojme me PD-ne pa pjesen tjeter te opozites

Zevendeskryetari i LSI-se, Pellumb Xhufi, hedh poshte deklaratat e lidershipit te PD-se per bashkimin e votave me LSI-ne per te votuar per reformat Shaban Sul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.531Z

Spahiu leter Kuvendit Dua teflas Topalli Ste le rregullorja

Te tjera rreth shkrimit PDF- Letra e Spahiut Letra e Topallit TIRANE- Nenkryetari i Keshillit te Larte te Drejtesise i ka derguar sot nje leter kryetares se Kuvendit Jozefina Topalli ku i kerkon te mbaje fjalen e tij para deputeteve te cilet diskutojne sot per ngritjen e komisionit heti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.364Z

Spahiu: Kufizim imunitetit te gjyqtareve

Tirane- Keshilli i Larte i Drejtesise do te diskutoje per kufizim te imunitetit te gjyqtareve. Kete fakt e ka bere te ditur zevendeskryetari, i KLD-se Kreshnik Spahiu, gjate nje vizite zyrtare ne France, ne krye te nje grupi perfaqesuesish nga ky Keshill. Gjate ketij takimi delegacioni i KLD-se ka t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.521Z

Spahiu Parlamentinuk me shkarkon dot

TIRANEuml -Zevendeskryetari i Keshhillit te Larte te Drejtesise Z.Kreshnik Spahiu ka reaguar kunder deklaratave te kryministrit Sali Berisha te bera publike ne mbledhjen e grupit parlamentar te PD. Spahiu e ka cilesuar te pavend dhe antikushtetutes kerkesen e deputeeteve te djathte per shkarkimin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama