Rezultate te kerkimit per termin: +Zgjimi

Total: 813
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.599Z

Më mungon zgjimi pranë saj

Kim Kardashian: Më mungon zgjimi pranë saj Khloe Kardashian ka postuar foton e tretë të vajzës së motrës së saj Kim dhe rapperit kanye West. Bukuroshja ka postuar foton ku shfaqet dora e vogël e North West, duke nënkuptuar gjithashtu se është shumë e lumtur me rolin e saj si teze. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.520Z

Zgjimi...!

Ahmet Dursun* E ndiej per detyre te falenderoj perzemersisht dhe pse jo, te perulem para arritjes se akademikeve maqedonas. Krejt papritmas per mua, por sigurisht jo per historianet shqiptare, m'u kthyen ne heronj. Sikur ta kisha ne dore, rrugeve me te bukura te qyteteve do t'u vija emrat e tyre. Pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.859Z

Kim Kardashian: Më mungon zgjimi pranë saj

Kim Kardashian: Më mungon zgjimi pranë saj Khloe Kardashian ka postuar foton e tretë të vajzës së motrës së saj Kim dhe rapperit kanye West. Bukuroshja ka postuar foton ku shfaqet dora e vogël e North West, duke nënkuptuar gjithashtu se është shumë e lumtur me rolin e saj si teze. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.436Z

Zgjimi i banorëve

01/02/10 11:00 Zgjimi i banorëve duket tepër i vështirë këtë mëngjes. Edhe pse ndizen dritat dhe në sfond ka muzikë, asnjë nuk arrin të zgjohet prej gjumit të rëndë, pasi një natë më parë, një pjesë e mirë e banorëve ka fjetur në agim. E para që zgjohet është si gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.421Z

Pas tre muajsh në koma, Shumaker jep shenja zgjimi

Tre muaj pas aksidentit që e futi në gjendje kome, kampioni i botës në Formula 1, Michael Schumacher ka treguar shenja zgjimi dhe  vetëdije. Lajmin bëhet me dije nga agjentja e tij Sabine Kehm, në një deklaratë për shtyp, ku ndër të tjera thotë: Kampioni po bën progres. Ne mbetemi op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.473Z

ZGJIMI PA ZGJIM!

Nga Marjana BULKU Kjo retro e shkurtër më kthen në një vit më parë dhe shkak për këtë refleksion u bë Atrida Ferketi,mikja ime shkodrane me të cilën na lidh një miqësi e pastër por mbi gjithcka është profesioni cka na mban edhe më fort bashkë pavarësisht distancave. Kauza që Atr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.882Z

Zgjimi 5 gabime qe i beni brenda ores 10

Transmetuar me 12062014 - 0937 Zgjimi i mengjesit eshte nje prej momenteve me delikate te dites por jane pese gabime te cilat behen brenda ores 1000Studiuesi amerikan Corrie Pikul ka permbledhur pese gabimet me te shpeshta te cilat behen qysh ne oret e para

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama