Rezultate te kerkimit per termin: +Zhan +Sarkozis

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.457Z

Fransua Hollande, zyrtarisht rivali i Sarkozisë

Zyrtarizimi vjen gjashtë ditë pasi Hollande fitoi zgjedhjet paraprake brenda partisë së tij.“Fransua Hollande u caktua zyrtarisht kandidati socialist dhe i Partisë radikale të majtë, një parti e vogël aleate me PS-në në zgjedhjet presidenciale të 2012-ës”, bëri të ditur Zhan-Pierr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.452Z

Hetime për financimin e fushatës, bastiset shtëpia e Sarkozy

Hetuesit kanë bastisur shtëpinë dhe zyrat e ish presidentit të Francës, Nikolas Sarkozi, njofton agjencia e lajmeve, Associated Press. Bastisjet janë pjesë e një hetimi mbi dyshimet për financimin e paligjshëm të fushatës së tij presid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.443Z

Hetimet rreth fushatës, bastiset shtëpia e Sarkozi

Hetuesit kanë bastisur shtëpinë dhe zyrat e ish presidentit të Francës, Nikolas Sarkozi, njofton agjencia e lajmeve, Associated Press. Bastisjet janë pjesë e një hetimi mbi dyshimet për financimin e paligjshëm të fushatës së tij presid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.048Z

Mediat belge flasin per nje avantazh te Hollande

Sipas të dhënave të para, edhe pse formalisht ekziston një embargo për publikimin e rezultateve para mbylljes së të gjitha qëndrave të votimit në të gjithë vendin, Holande kryeson në territoret e përtej detot, ku votimet janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.382Z

Ish presidenti francez Sarkozi nen hetim

Ish presidenti francez Nikola Sarkozi është marrë në pyetje nga prokuroria mbi akuzat se ai ka marrë financime nga një nga gratë më të pasura në Europë për fushatën e tij elektorale për zgjedhjet presidenciale në vitin 2007.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.980Z

Te arrestosh Kryeministrin

Andrea Stefani - “Na ka bërë përshtypje dënimi i ish-kryeministrit kroat Sanader” – ka nënvizuar lidhur me antikorrupsionin në Rajonin e Ballkanit, Jonathan Moore, drejtor i zyrës për Europën Jugore dhe Qendrore në Departamenti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama