Rezultate te kerkimit per termin: +Zhbllokimi

Total: 533
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.137Z

Rama:Ka nisur zhbllokimi i kantiereve

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar edhe nga ministri i Transportit dhe Infrastrukturës  Edmond Haxhinasto inspektuan sot punimet në segmentin rrugor për zgjerimin e rrugës së Elbasanit, pranë Fakultetit Filologjik. Në fjalën e tij, kryeministri Rama  theksoi se tashmë po vijon puna për n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.787Z

Zhbllokimi i procesit Dajti, Krimet e Rënda: Avokatët me short

Gazeta ShqipGjyqi  Gjykata e Krimeve të Rënda në Tiranë, për të zhbllokuar procesin gjyqësor ndaj Dritan Dajtit, propozon organizimin e një shorti publik nga Dhoma e Kombëtare e Avokatisë në bashkëpunim me togat e zeza, për zgjedhjen e një avokati për mbrojtjen e të pandehurit. Me a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.346Z

Vazhdon zhbllokimi i rrugeve ne zonat e thella

Ne te gjithe zonen verilindore te vendit vazhdon  zhbllokimi i rrugeve, qe lidhin komunat me qytetet. Moti eshte i ftohte, por pa reshje. Akset nacionale te rrugeve Kukes-Qafe Shllak, Kukes-Morin, Kukes-Krume si dhe Bajram Curri-Qafe Morine, Bajram Curri-Fierze jane te kalueshme me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.848Z

Zhbllokimi i lejeve të ndërtimit pasi u hartuan planet afatgjate

Ministri për Çështjet Vendore Bledi Cuçi nga Vlora shpjegoi se zhbllokimi i lejeve të ndërtimit, erdhi pas kohës që iu dha njësive vendore të hartonin planet afatgjata urbanistike. Bledi Çuçi: Ne I ofruar 26 bashkive të Shqipërisë bërjen e planeve rregulluese të bashkive të reja. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.075Z

Gjosha: Integrimi varet nga zhbllokimi i Vettingut, Merkel na mbështet

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha në një konferencë për mediat ditëm e sotme, u shpreh se Gjermania dhe kancelarja Angela Merkel mbështesin integrimin e vendit tonë në BE dhe vlerëson reformat e ndërmarra nga qeveria për të realizuar 5 prioritetet për çeljen e negociatave. Sipas Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.485Z

Kërkimet pas tërmetit, familjeve u kërkohet zhbllokimi i WI-FI

Ekipet e shpëtimit në zonat e prekur nga tërmeti në Itali kanë kërkuar nga banorët që të zhbllokojnë rrjetin e internetit Wi-Fi. Kryqi i Kuq mendon se zhbllokimi i këtyre rrjeteve mund të ndihmojë banorët në komunikimet e tyre gjatë kërkimeve për të mbijetuarit. Më shumë 4 300 p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.626Z

Zyra e BE në Kosovë: Sot pasdite nis zhbllokimi i urës mbi Ibër

Zyra e Bashkimit Europian në Kosovë njoftoi dje pasdite se sot do të fillojë zhbllokimi i urës mbi Ibër. “Revitalizimi i urës së Mitrovicës dhe hapësirës përreth saj do të nisë nesër pasdite, më 17 tetor, ashtu siç është paralajmëruar. Kontraktuesi i BE-së do të mbyllë t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama