Rezultate te kerkimit per termin: +Zhulz

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.077Z

Kreu i PPE-së Joseph Daul sot në Tiranë

Kreu i grupit të Partive Popullore Europiane në Parlamentin Europian, Joseph Daul, politikani i cili rreth një muaj më parë u angazhua për zgjidhjen e konfliktit mes maxhorancës dhe opozitës viziton sot Shqipërinë. Joseph Daul pritet të zhvillojë takime me dhe kryetaren e kuvendit, Topa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.077Z

Kreu i PPE-së Daul sot në Tiranë

Kreu i grupit të Partive Popullore Europiane në Parlamentin Europian, Joseph Daul, politikani i cili rreth një muaj më parë u angazhua për zgjidhjen e konfliktit mes maxhorancës dhe opozitës viziton sot Shqipërinë. Joseph Daul pritet të zhvillojë takime me dhe kryetaren e kuvendit, Topa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.953Z

Kreu i PPE-së Daul nesër vizitë në Tiranë

Kreu i grupit të Partive Popullore Europiane në Parlamentin Europian, Joseph Daul, politikani i cili rreth një muaj më parë u angazhua për zgjidhjen e konfliktit mes maxhorancës dhe opozitës do të vizitojë Shqipërinë në datën 23 qershor. Axhenda e një prej figurave më të rëndësis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.774Z

Situata politike, kreu i PPE Daul në Tiranë

Kreu i grupit të Partive Popullore Europiane në Parlamentin Europian, Joseph Daul, politikani i cili rreth një muaj më parë u angazhua për zgjidhjen e konfliktit mes maxhorancës dhe opozitës do të vizitojë Shqipërinë në datën 23 qershor. Axhenda e një prej figurave më të rëndësis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama