Rezultate te kerkimit per termin: +Zhupa

Total: 734
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.371Z

Eugert Zhupa goditet me grusht në garë

Çiklizëm Gara – Pas pesë etapave të para, Zhupa renditet i 137-i në klasifikimin e përgjithshëm, rreth 42 minuta larg kryesuesit Davide Rebelin Çiklisti shqiptar, Eugert Zhupa, i cili po merr pjesë në rrethin çiklistik të Turqisë me ekipin italian “Southeast Pro CyclingR

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.811Z

Greqi vleresohet Ilirjan Zhupa

brbrPer vlerat e poezise se tij Ilirjan Zhupa eshte nderuar me nje cmim prestigjioz duke u renditur perkrah disa emrave te njohur te letersise europiane Ne nje ceremoni te mbajtur ne ishullin grek te Salamines nen kujdesin e UNESCO-s poetit shqiptar iu dorezua cmimi Aleksandri i Madh Ky sukses per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.840Z

Eugert Zhupa debuton ne Xhiron e Italise

0 brbr SSSAbrASS brbrEugert Zhupa ka bere debutimin e tij ne Xhiron e Italise iklisti shqiptar ka zhvilluar etapen e pare ate te koronometrit ekiporbrbr brbrSkuadra e tij Sauthist u rendit e 18 duke pershkuar distancen prej gati 18 kilometrash per 20 minuta e 18 sekonda Perfaqesimi i Zhupes ne kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:17.401Z

Zhupa: Fillimi i mbare, gjysma e punes

Partizani e nisi me nje fitore sezonin e ri ne Kategorine e Pare. Fitorja e shenuan ndaj Bilisht Sportit, ndonese minimale, ishte e mjaftueshme per te kenaqur stafin drejtues te te kuqve. Ekipi kryeqytetas kaloi ne avnatazh, me nje gol te Pashajt ne mesin e pjeses se pare. Eksperienca e disa lojtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.992Z

Dinamo, trajneri Zhupa shton dozat në seancat stërvitore

Puna për ngjitjen e bluve në Superligë po vazhdon me intensitet edhe në Strugë, ku prej tri ditësh po kryen përgatitjet për sezonin e ri Nga ANDI TANKU Dinamo prej disa ditësh ndodhet në Strugë, ku po zhvillon atje fazën përgatitore para startit të sezonit të ri.  Stafi teknik, së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.531Z

 Zhupa kërkon gardianin Zendeli

Pas humbjes 2-1 në miqësoren kundër Dajtit, trajneri i Partizanit, Eduard Zhupa, e konsideron të domosdoshme pasjen e një portieri me përvojë në gjirin e skuadrës. 21-vjeçari Edvan Bakaj, mesa duket nuk ka bindur me paraqitjen e tij, dhe tekniku i të kuqve kërkon shqiptaro-maqedonasin Ze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.975Z

Ina Zhupa: Nëse marrëveshja Rama-Basha zbatohet, ska kontestim

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa dhe se marrëveshja mes kreut të PD Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama është një garanci për zgjedhje të lira dhe të ndershme. Në studion e lajmeve në Ora News ajo tha se nëse marrëveshja do të zbatohet nuk do të ketë asnjë kontestim të rezultatit,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama