Rezultate te kerkimit per termin: +Zhvillimit +Njerzor +Mbrojtja

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Ksaj here prfundimisht Kosova ia doli mban

T gjith ne fatlumt q e prjetuam pavarsin e Kosovs, duhet q n nderim t paraardhsve tan t shumvuajtur t jemi t matur, t mbetemi entuziast n ndrtimin e t tashmes dhe t bhemi serioz n planifikimin e t ardhmes. *** Pavarsia e Kosovs, e shpallur m 17 shkurt 2008 nga Kuvendi i Kosovs dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama