Rezultate te kerkimit per termin: +Zikalt

Total: 1107
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.361Z

Dodo bëhet Zikaltër

Skuadra italiane Inter, ka zyrtarizuar nënshkrimin e mbrojtësit Dodo nga Roma për një shumë 9 milionë euro. Zikaltërit si fillim do t’i paguajnë 1.2 milionë Romës, ndërsa pas dy vitesh edhe shumën tjetër prej 7.8 milionë eur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.938Z

Kaljari “frenon” Interin, Milito dhe gjyqtari dënojnë zikaltërit

TIRANE-Hidhërim dhe polemika. Ka qenë kjo ndjesia në shtëpinë e Interit, pas ndeshjes së sotme kundër Kaljarit, e përfunduar në barazim 2-2. Një sfidë argëtuese, e mbushur me emocione dhe raste, por e njollosur në minutat shtesë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.902Z

Inter objektivi jane te rinjte

Inter vazhdon të besojë në operacionin “Kaka” dhe po punon në heshtje për veshjen e brazilianit të Real Madrid me fanellën zikaltër. Zikaltërit i besojnë Leonardos dhe miqësisë që ruajnë me trajnerin e e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.847Z

Interi e bind Bayernin, Shaqa zikaltër

Bayern Munchen është pajtuar që yllin e kombëtares zvicerane, Xherdan Shaqirin, t’ia shesë Interit. Kështu së paku raporton Sky Sport, duke cekur se oferta e Interit me blerje të obligueshme të Shaqirit në fund të sezonit, ka bindur kampi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.930Z

Interi shkarkon Stramaccioni-n

Ashtu sic pritej, Andrea Stramaccioni nuk është më trajner i Interit. Pikërisht në ditën kur klubi zikaltër publikoi planin parapërgatitor për sezonin e ardhshëm, mbërrin lajmi zyrtar i shkarkimit të trajnerit. 37-vjeçari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.428Z

Interi iken Gasperini. Ranieri ne pankine deri ne vere

Inter vazhdon rënien e lirë, ndërsa në pikiatën e tij ka marrë me vete trajnerin Gianpaolo Gasperini, i cili i ka dhënë fund karrierës së tij zikaltër pas vetëm dy muajsh. Nuk mund të ndodhte ndryshe, sidomos pas humbjes së fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.567Z

Inter Blanc ose Mazzarri per te ardhmen

Pas humbjes së të shtunës kundër Bolonjës, Massimo Moratti nuk ka folur me trajnerin Claudio Ranieri. Një sinjal i qartë ky që presidenti zikaltër nuk duron dot më këtë gjendje të Interit. Një humbje me Olimpikun e Marsej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama