Rezultate te kerkimit per termin: +Zikos

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.089Z

Paralajmërimi: Detajet e shpërthimit në pronën e Zikos

Shpërthimi me tritol që ndodhi në pronën e biznesmenit Arjan Ziko një muaj më parë, dyshohet se ka qenë një paralajmërim për të, pasi ai nuk pranoi të paguante gjobën e vendosur nga Emiliano Shullazi. Po çfarë ndodhi më 13 mars, në Rrugën e Kavajës? Pak pasi kishte kaluar mesnat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.973Z

Fenerbaçe, ylli i ri i Evropës

Kualifikimi i Fenerbaçes në çerekfinale përballë Seviljas ka bërë shumë jehonë. Skuadra e Zikos ka siguruar një vend mes gjigandëve të futbollit në kontinent. "Fenerbaçe, ylli i ri i Evropës", shkruante gazeta "Sabah", ndërsa shkrimi shoqërohej me një foto të futbollistëve turq q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.253Z

Gjirokastër, zjarri djeg shtëpinë e pleqve

 GJIROKASTER - Gazi shkakton djegien e një banese në një fshat të largët në Gjirokastër. Banesa e Jorgo Zikos në fshatin Llovinë në Komunën e Dropullit të Sipërm në rrethin e Gjirokastrës, është shkrumbuar brenda pak minutave dhe për këtë fajtore ishte e shoqja e të moshuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.703Z

Tre ekipe, gjueti për Huntelar

- Nuk është vetëm Barcelona dhe Juventusi që interesohen për Klas Jan Huntelar. Sipas tabloidit britanik "Daily Mirror", qëndërsulmuesi i Ajkasit është nën vëzhgimin edhe të Mancester Junaitid për blerjet e reja verore. Ferguson shikon te Hunetalar sulmuesin ideal për të marrë vendin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.056Z

Barazim në “derbi”, Fenerbahçe përmbys

• Përballja e parë evropiane në historinë e Arsenalit dhe Liverpulit përfundon 1-1, me dy gola të shënuar në mesin e pjesës së parë.Në fillim ishte Adebajor ai që trondit rrjetën në minutën e 22-të, kur gjuan saktë me kokë pas një goditje nga këndi. Vetëm pas 4 minut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.239Z

Vangjush Ziko -Jetë, mbështjellur në butësi lirike

Esse-personazh rreth figurës të poetit, dramaturgut, prozatorit, esseist-it, studiuesit dhe përkthyesit brilant të lirikëve të mëdhenj rusë, Vangjush ZIKO. Raimonda Moisiu Shkruar nga Raimonda MOISIU Letërsia, është dashuria për artin e fjalës në të shprehur dhe në të shkruar, e cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.117Z

Huande Ramos, trajneri i ri i CSKA Moskës

Ziko e mori drejtimin e CSKA Moskës nga Valeri Gazaev dhe arriti të fitojë Kupën dhe Superkupën e Rusisë. Në pjesën më të madhe të sezonit, CSKA-ja ishte ndër ekipet kryesuese, por një rënie e formës në periudhën e fundit, bëri që klubi të përfundojë sezonin në vendin e katër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama