Rezultate te kerkimit per termin: +Ziver +Veizit

Total: 464
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.866Z

Fëmijët e Ziver Veizit kërkojnë dëmshpërblim për vrasjen e babait

Foto memorial e Ziver Veizit në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" Familjarët e një prej protestuesve që humbi jetën në ngjarjen e 21 janarit kanë ngritur padi për dëmshpërblim. Fëmijët dhe vëllai i Ziver Veizit kanë ngritur padi në Gjykatën e Tiranës për tre të akuzuarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.474Z

Vrasja e Ziver Veizit plumb rikoshet

Një ekspert deklaroi se plumbi që i mori jetën Ziver Veizit, gjatë protestave të 21 janarit 2011, mund të ketë qenë i qëlluar rikoshetë. Deklarata e Gani Jahelezajt u bë gjatë zhvillimit të gjyqit për 21 janarin, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:09.952Z

21 Janari, Gjykata përzgjedh dy ekspertët e rinj për ekspertizën e Ziver Veizit

Gazeta ShqipGjykata e Tiranës ka përzgjedhur sot dy ekspertët e rinj për çështjen e 21 janarit. Dritan Zoton dhe Gani Elezin janë caktuar sot nga togat e zeza për ekspertizën mjeko-ligjore të Ziver Veizit. Në seancën e fundit, Gjykata hodhi poshtë ekspertizën e Ndoc Çardakut pas dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.871Z

Fëmijët e Ziver Veizit ngrenë padi për dëmshpërblim nga të akuzuarit e 21 janarit

Share Fëmijët e Ziver Veizit, i vrarë më 21 janar 2011, kanë depozituar një kërkesë për dëmshpërblim nga të pandehurit për 21 janarin. Ana dhe Klajdi kërkojnë një dëmshpërblim nga tre të akuzuarit, mes tyre edhe Agim Llupo, që akuzohet se ka vrarë babain e tyre. Po kështu më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.078Z

Zyhdi Dajti në Prokurori: Si e pashë vrasjen e Ziver Veizit

SHKRUAN: Leonard Bakillari 04-02-2011 13:26Kreu i Policisë Bashkiake është marrë në pyetje për 2 orë e gjysmë në Prokurorinë e Tiranës, ku ka dëshmuar mbi vrasjen e Ziver Veizit, rolin e tij në organizimin e demonstratës dhe dhunën e ushtruar Tiranë Pas pyetjes së të paktën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.446Z

Urimi i vajzës së Ziver Veizit për Çaçin: Fito ti Berti, se të tjerët na harruan

Nga Albert Çaçi Telefonata urimi shumë prekëse nga familja Ziver Veizit, dëshmorit të 21 Janarit. Të nderuar miq! Sot më ka telefonuar për të më uruar fitoren në zgjedhje bashkëshortja dhe vajza e Ziver Veizit, socialistit të vrarë në 21 Janar. Më ka prekur shumë ajo telefonatë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.283Z

21 Janari, Prokuroria: Në trupin e Ziver Veizit ndodhi manipulim

Të tjera rreth shkrimit PDF/ Apeli i Prokurorisë për vendimin e Gjykatës Gjykata e Tiranës shpalli të pafajshëm dy gardistët Vrasjet e 21 Janarit në fokusin e medias PDF/ APELIMI I PROKURORISE PER 21 JANARIN TIRANE - Prokuroria e Tiranës vjen me fakte tejet të rënda mbi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama