Rezultate te kerkimit per termin: +Zjarrfikset

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.473Z

Zjarr prane parkut arkeologjik te Antigonese. Flaket shuhen pas 6 oresh

Zona pranë parkut arkeologjik të Antigonesë është përfshirë nga një zjarr i fuqishëm. Për 6 orë banorët e zonës dhe punonjësit e pakut kanë punuar për të shuar flakët pasi zjarrfikset nuk mbërritën n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.583Z

Zjarri ne fabrike, humb jeten roja

Roja e nje fabrike humbi jeten ne kushte ende te papercaktuar qarte nga policia mengjesin e se martes, ne Laprake te Tiranes.(UPDATE) 52-vjecari Zenel Hoxha, u gjet i asfiksuar brenda ne ambientet e nje fabrike te prodhimit te kepuceve ne Tirane. Pasi ishin lajmeruar per renien e flakeve,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.641Z

Nje maune merr flake ne Qafe-Thane

Nje maune e ngarkuar me pleh kimik mori flake kohen qe ishte ne levizje. Ngjarja ndodhi mengjesin e se shtunes ne aksin Pogradec – Librazhd, prane Qafe Thanes. Drejtuesi I mjetit per pak pesoi demtime te medha. Ai vete tentoi te fikte zjarrin, por ishte e pamundur. Zjarrfikset nga Librazhdi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.234Z

Berisha: situata alarmante

Pas shpërthimit të fuqishëm të depos së armëve në Gradec të Vorës, ka dalë në një prononcim publik edhe kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha. Ai është shprehur se situata është tepër e rëndë dhe alarmante. Ai ka thirrur në mbledhje urgjente qeverinë për të marrë masat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.266Z

Hipoteka, zjarr ne nje prej zyrave

Nje zjarr ka perfshire nje nga zyrat e hipotekes, dega Tirane, ne oret e para te mengjesit te se premtes por per fat te mire ka djegur vetem nje karrige dhe nje tavoline. Shkaku ka qene nje furnele elektrike e harruar ne nje nga zyrat e hipotekes te katit te pare. Zjarrfikset kane mberri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.690Z

Merr flake nje banese private ne Elbasan

Nje banese u shkrumbua dhe shkak mendohet te jete cigarja e hedhur nga pakujdesia. Zjarri ra ne nje banese private ne lagjen “5 Maji” në Elbasan. Per fat nuk ka patur dëme në njerëz por vetem dëme materiale. Ne nje kohe te shpejte zjarrfikset bene lokalizimin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.991Z

Fier, digjen 8 autobus

Zjarri i fuqishm, ka shkrumbuar plot tet autobus n Fier, t parkuar n ish-parkun e mallrave n periferin e qytetit. Autobust e linjs Fier-Vlor, mendohet se jan djegur me qllim pr shkak t konkurrencs. Menjher n vendngjarje kan mbrritur zjarrfikset, por nuk kan mundur t shptojn djegien e 8 autobusve, pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama