Rezultate te kerkimit per termin: +Zjarri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.600Z

Devoll zjarri shkrumbon shtepite

brbr10 persona te dy familjeve ne fshatin Miras kane mbetur pa strehe pas nje zjarri te fuqishem qe shkrumboi banesat e tyre Sipas policise lokale dyshohet se ngjarja ka qene aksidentale Zjarri ka nisur ne nje hangar teksa njerezit e shtepise prane ishin ne gjume Flaket u perhapen me shpejtesi por f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.867Z

Vatra zjarri n disa qytete

Disa vatra zjarri kan prfshir thuajse njkohsisht tre qytete t vendit: Kavajn, Vlorn dhe Fierin. N Kavaj ka prfunduar n flak nj kodr me ullisht n fshatin Lekaj. Zjarri rrezikon edhe banesat. Situata paraqitet m e komplikuar n Orikum. Zjarri q prfshiu nj kodr ka djegur disa shtpi, por fatmirsisht n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.868Z

Patoz shkembime zjarri

brbrKater persona u arrestuan ndersa 4 te tjere u shpallen ne kerkim ne lidhje me sherrin mes te rinjve nje dite me pare ku mbeten te plagosur me arme zjarri dy persona Policia tha se vete dy te plagosurit Roland Sanxhaku 28 vjec dhe Arsen Lutaj 26 vjec jane arrestuar per moskallezim krimi Ndersa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.865Z

Kor: Zjarri shkrumbon pallatin

Nj person ka mbetur i vdekur n qytetin e Kors, si pasoj e nj zjarri q ra gjat dits s sotme n nj pallat tre katesh. Zjarri ka prfshir nj apartament pas shprthimit t nj bombule gazi. Banort kan njoftuar zjarrfikset, t cilt kan mbrrutur nj or me vones. N brendsi t ndrtess s vjetr, jan evokuar t gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.501Z

Dy vatra zjarri rrezikojne banesat

Elbasan- Dy vatra zjarri jane regjistruar gjate 24 oreve te fundit ne rrethin e Elbasanit. Zjarri i pare shpertheu dje paradite, ne afersi te fshatit Gjolene, 50 km larg qytetit. Ne fillim flaket jane shfaqur ne tokat hamullore te banoreve. Me pas zjarri ka dale jashte kontrollit dhe ka perfshire py

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.378Z

Gjirokastër, zjarri karbonizon 80- vjeçarin

Policia: I moshuari vuante nga sytë dhe nuk dëgjonte mirë dhe për këtë arsye nuk u larguar dot GJIROKASTËR- Zjarri i shkaktuar nga një cigare i ka marrë jetën një 80-vjeçari në rrethin e Gjirokastrës. I moshuari ka qenë duke pirë duhan në bahçen e tij, e cila ka ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.684Z

Zjarri, demi miliona euro

TIRANË - Flake te medha zjarri kane rene mesditen e djeshme ne nje magazine te firmes "Henry sh. P. K", prane autostrades Tirane-Durres. Zjarri ka rene rreth ores 13:00, dhe ka perfshire nje magazine me materiale hidro-sanitare. Demi mendohet te jete me shume se 2 milione euro, sic ka deklaruar dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama