Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.688Z

Berisha: Zoti i përkëdheltëshqiptarët me mëshirën e tij

TIRANË – Kryeministri në detyrë Sali Berisha ka uruar shqiptarët për fillimin e festës së Ramazanit.  Shënimin ai e ka lënë në profilin e tij në Facebook. “Të dashur miq,”- shkruan Berisha, - “ sot fillon muaji i madhnushëm i agjërimit, në të cilin besimtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.744Z

Berisha: Rama po bllokon reformat, zoti e ruajtë Shqipërinë

TIRANË- Kryeminstri Sali Berisha gjatë mbledhjes së sotme të grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, akuzoi edhe njëherë liderin e opozitës se po bllokon punën për reformën zgjedhore dhe parlamentare.Sipas kreut të qeverisë qëllimi i vetëm i bllokimit të këtyre reformave është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.938Z

Berisha: Zoti iu dha dhuratë shqiptarëve demokracinë

Kryeministri Berisha vizitoi sot kryegjyshatën e bektashinjve me rastin e Ditës së Novruzit ku u takua edhe me Baba Edmond Brahimaj.   Në një prononcim për mediat, kryeministri Berisha theksoi se kjo është një ditë e shenjtë për t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.521Z

Berisha, 2010: Është nihiliste të çosh të tjerët drejt sakrificës/ Berisha, 2014: Zoti e bekoftë sakrificën

Është i njëjti njeri, por me dy deklarata krejt të kundërta. Në vitin 2010, kur deputetët e opozitës nisën grevën e urisë përpara kryeministrisë, ai tha se është nihilizëm që të çosh të tjerët drejt sakrificës. Një natë më parë, tha se Zoti do e bekojë sakrificën e gre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.056Z

Berisha shtron Iftar: Besimi tek Zoti, frymëzim i madh

Kryeministri Berisha ka shtruar një Iftar gjatë ditës së djeshme, me rastin e muajit të Ramazanit. Të ftuar në këtë darkë kanë qenë përfaqësues të Komunitetit Mysliman Shqiptar, kryetarin e tij, Haxhi Selim Muça, Kryegjyshin Botëror të Bektashinjve Baba Edmond Brahim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.242Z

MURI I INTEGRIMIT ËSHTË BERISHA ZOTI MUR!

Andrea StefaniANDREA STEFANI Kur sekretarja Klinton ishte në Shqipëri në nëntor dhe mbajti fjalimin në Parlament, të gjithë e vlerësuan fjalimin e saj dhe mbështetjen amerikane. Por më pas, opozita kaloi në një drejtim plotësisht të ndryshëm dhe bllokoi procesin e integrimit europian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.990Z

Berisha: Zoti na ruajte nga deshtake si Rama Rozeta Rapushi

Kryeministri Sali Berisha vizitoi dje Panairin e 14-te te Librit "Tirana 2011", por anashkaloi, jo pa qellim, sic pohoi ai, librat e politikaneve, perfshire edhe ate Edi Rames. Madje, kreu i qeverise u shpreh se ata qe po deshtojne ne politike, rendin te letrat per te gjetur strehe. "Nuk ishte e paq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama