Rezultate te kerkimit per termin: +Zotkaj

Total: 202
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.994Z

Polican Artur Zotkaj pjese e rrjetit te droges

brbrArtur Zotkaj vellai i kryetarit te bashkise se Policanit eshte arrestuar paraditen e se premtes pasi u zbulua se ishte pjese e nje grupi qe kultivonin dhe shisnin lenden narkotike Pas kontrollit te ushtruar ne biznesin e tij ne Malin e Tomorrit policia zbuloi 19 kilograme mariuhane Bashke me ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.825Z

Adriatik Zotkaj: Unë dhe familja ime provokohemi në prag fushate elektorale

Dy ditë pas ngjarjes në Poliçan, ku kryebashkiaku i këtij qyteti Adriatik Zotkaj u denoncua për dhunë, ka reaguar ky i fundit. Zotkaj pasi ka kërkuar ndjesë për veprimet e tij, të gjithë incidentin e lidh me politikën. Në rrjetin social facebook ai shkruan se në çdo prag fushatë fami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.858Z

Arrestohet me 19 kg drogë Artur Zotkaj

19 kg e 30 gram lëndë narkotike e llojit marjuanë është zbuluar dhe sekuestruar nga policia e Beratit gjatë një kontrolli në banesën e shtetasit Artur Zotkaj. Gjatë operacionit të koduar “Pronovik” janë arrestuar në flagrancë shtetasit Artur Zotkaj, 46 vjeç, banues në Pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.916Z

Krimet e Rënda nisin hetimet për kryebashkiakun e Poliçanit, Zotkaj

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimet për kryetarin e Bashkisë së Poliçanit, Adriatik Zotkaj pas dëshmisë së një të pandehuri, i cili e ka përmendur emrin e tij. Procesi kundër Leonard Muçajt duket se ka marrë një kthesë tjetër, pasi i pandehuri nën akuzë për trafik të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.921Z

Adriatik Zotkaj: Mëkatet e mia, një aksident dhe kundërshtim i policisë

Kryetari i Bashkisë së Poliçanit, Adriatik Zotkaj, ka reaguar ndaj akuzave të Prokurorisë duke deklaruar se nuk preket nga ligji i dekriminalizimit. Zotkaj pohoi se mëkatet e tij të vetme janë një aksident rrugor dhe kundërshti e punonjësit të policisë. Pas akuzave të Prokurorisë, kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.403Z

Polican, protestë PS mbështet Zotkaj

POLICAN- Deputetët socialistë kanë organizuar një protestë në mbështetje të kreut të Bashkisë së Policanit Adriatik Zotkaj. Protesta është zhvilluar paraditen e sotme në qendër të qytetit, ndërsa të pranishëm ishin dhjetra banorë të zonës. Deputetët e majtë e konsideruan ngja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.083Z

Ora News zbardh formularin e kryebashkiakut Adriatik Zotkaj, u dënua tri herë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar sot në faqen e vet online të dhënat për të gjithë kryebashkiakët dhe deputetët që kanë depozituar formularët e vetëdeklarimit në kuadër të ligjit të dekriminalizimit. Kështu, kryebashkiaku i Poliçanit, Adriatik Zotkaj,  vetëdeklaron se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama