Rezultate te kerkimit per termin: +Zotrinj

Total: 77
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.012Z

“Zonja dhe Zotrinj, avioni jonësapo u godit nga 3 rrufe”

Të tjera rreth shkrimit VIDEO BIRMINGAM- Edhe piloti më guximtar do të ishte trembur sado pak. Por ky nuk është rasti i një piloti në Amsterdam të Holandës që edhe pas tre rrufe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.803Z

Berisha: Opozita ngriti çadrat për të ndalur heqjen e vizave

Nga Farka ku mori pjes n inagurimin e shkolls 9-vjeare t ksaj zone, nj investim ky i qeveris me vler 60 milion lek, kryeministri Berisha e vuri theksin tek proceset integruese t vendit, q sipas tij nuk mund t ndalen pavarsisht prpjekjeve t opozits pr t’i errsuar ato. Kreu i qeveris e cilsoi nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.478Z

Është një shqiptar i kulluar. Gjykojeni për atë që është dhe jo për atë që supozohet/ Çfarë u tha në Gjyqin e Regjencës në 46-ën për Patër Anton Harapin

Publikohet për herë të parë dokumenti i plotë i mbrojtjes që i bëri Patër Anton Harapit në Gjyqin e Regjencës në marsin e vitit 1946, avokati i tij, Dr. Spiro Stringa, i cili që në atë kohë dhe më pas, nga kolegët e tij avokatë e jurist të njohur që ishin diplomuar në universite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.474Z

Berisha: PS po bën çdo gjë për të ndalur integrimin

Nga Kora ku mori pjes n inaugurimin e ristrukturimit t plot t shkolls s mesme profesionale “Fan Noli”, Kryeministri Berisha kritikoi ashpr lidershipin e Partis Socialiste, duke thn se nga mngjesi deri n dark shkelmon interesat e shqiptarve. Gjat fjals s tij, kryeministri tha se opozita p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.313Z

Gjeneral Qazimi, Zotrinj Gjeneralë e Ushtarakë, Të nderuar pjesemarrës, Megjithëse pas një dite me axhendë të ngarkuar, e pranova me kënaqesi të veçantë ftesën tuaj për të festuar

Gjeneral Qazimi, Zotrinj Gjeneralë e Ushtarakë, Të nderuar pjesemarrës, Megjithëse pas një dite me axhendë të ngarkuar, e pranova me kënaqesi të veçantë ftesën tuaj për të festuar së bashku me ju jubileun e 45-vjetorit të krijimit të Akademisë së Mbrojtjes, institucionit më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.341Z

Pavarsia e Kosovs kusht pr paqen n Ballkan

I nderuar zoti President I nderuar zoti Sekretar i Prgjithshm Shklqesi, Zonja dhe zotrinj, M lejoni zoti President t`ju prgzoj pr zgjedhjen tuaj si President i sesionit t 62-t t Asambles s Kombeve t Bashkuara dhe t`ju uroj suksese n kt detyr vrtet t rndsishme. Dshiroj t falnderoj gjithashtu P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.657Z

Reagon PS-ja: Protesta jonë nuk ndalet

Partia Socialiste ka reaguar pas deklaratave t bra nga kreu i deputetve demokrat, Astrit Patozi. Sipas deputetit t PS-s, Eduart Shalsi, mazhoranca nuk mund t ndal transparencn dhe hapjen e kutive, e cila sht zgjidhja m e mir pr vendin. “Ju nuk na zmbrapseni dot, as me presi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama