Rezultate te kerkimit per termin: +Zra

Total: 74
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.325Z

Gjermani, zra t ndryshm pr Mitrovicn

Gjendja aktuale n Kosov pas sulmit t s shtuns n pjesn veriore t Mitrovics, reagimet e Beogradit zyrtar ndaj deklarats s Marti Ahtisarit pr 'fajin e serbve si popull' dhe procesi i negociatave shqiptaro-serbe n Vjen jan temat pr t cilat flasin zdhnsi i Ministris s jashtme gjermane Martin Jger, eksper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

12 kundr Adelins!

Kngtarja Adelina Ismajli duket se nuk sht e adhuruara e kngtarve, s paku t atyre q kan marr pjes n festivalin Knga Magjike 2009. Sipas nj burimi t afrm me kt festival, ajo sht vlersuar me zero pik nga 12 kngtar t ktij festivali, prderisa ka pasur zra se ajo nuk sht vlersuar sa e ka merituar nga ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Corinthians Galacticos

Pas Ronaldos dhe n pritje t Roberto Carlos, Corinthians llogarit n argjentinasin Juan Roman Riquelme pr ta rrmbyer Coppa Libertadores 2010, objektiv i madh i presidentit Andrs Sanchez pr ta festuar 100 vjetorin e formimit t klubit. Kta zra arrijn nga Amerika e Jugut. Sipas t prditshmes spanjolle A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.415Z

Kriza, PD: Mundësi për zgjidhje në shtator. Paloka: Po ecet në drejtimin e duhur

Mazhoranca eshte e bindur se me qendrimet e fundit te Partise Socialiste per situaten politike tregojne se ajo po leviz ne drejtimin e duhur per zgjidhjen e saj. Nenkryetari i grupi parlamentar demokrat Edi Paloka thote se selia roze e interpreton ne menyre te drejte rezoluten e Parlamentit Europian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.326Z

Serbia, tashm me fast-constitution*!

T gjith n Ballkan jan t interesuar t msojn se far synonin serbt, kur miratuan nj t ashtuqjuatur fast-konstitution, ose e thn shqip kushtetutn e shpejt. Ajo q nuk u b pr mse 6 vjet q nga rnia e diktatorit Milloshevic, u b n pak muaj, dhe gjja m e rndsishme n t, ishte cilsimi i Kosovs si pjes e Serbis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.123Z

Nga Basic Instinct tek Black Swan, ktu aktort kan br seks vërtetë

Tom Cruise dhe Rebecca De Mornay nuk kan gnjyer kurr. N Nymphomaniac, rregullat n script Kodi etik i Hollivudit dhe ligjet amerikane kan limituar fort prodhimin e filmave, n t cilat shfaqeshin skena intime deri n vitet 60. Pastaj n kinema jan par skena gjithnj e m pikante. Natyrisht jemi duke folur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.123Z

Nga Basic Instinct tek Black Swan, ktu aktort kan br seks vërtet

Tom Cruise dhe Rebecca De Mornay nuk kan gnjyer kurr. N Nymphomaniac, rregullat n script Kodi etik i Hollivudit dhe ligjet amerikane kan limituar fort prodhimin e filmave, n t cilat shfaqeshin skena intime deri n vitet 60. Pastaj n kinema jan par skena gjithnj e m pikante. Natyrisht jemi duke folur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama