Rezultate te kerkimit per termin: +Zvicren

Total: 315
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.615Z

Franca shkaterron Zvicren 5-2

brbrNje France e frikshme mund te konsiderohet ajo qe shkaterroi mbreme Zvicren me rezultatin tenistik 5 me 2 Gjelat franceze shenojne fitoren e dyte radhazi ne ndeshjet ne grup ne kete boteror duke u konfirmuar si nje prej pretendenteve tashme Seria e golave u hap nga Zhiru ne minuten e 17-te nders

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.375Z

Xhamite, Irani paralajmeron Zvicren

Irani ka paralajmeruar Zvicren: nese referendumi qe ndalon ndertimin e xhamive do te behet pjese e Kushtetutes, atehere “do te kete pasoja”. Lajmin e ka bere te ditur agjencia e lajmeve “IRNA” qe raporton nje bisede telefonike mes ministrit te Jashtem iranian, Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.451Z

Nxehet pragsfida me Zvicren

brbrNumri i madh i lojtareve te kombetares shqiptare qe kane lindur dhe jane rritur ne Zvicer qofte edhe ne aspektin sportive e ben edhe me forte dhe interesante ndeshjen kunder kombetares helvete diten e shtune Shume media te medha sportive ne Evrope kane shkuar edhe me tej duke e konsideruar perba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.912Z

Gedafi: Muslimane bojkotoni Zvicren

Pas referendumit antiminare mbajtur ne Zvicer, ku votuesit i thane stop ndertimeve te kulteve islamike ne vendin helvet, lideri i Libise Muamar Gedafi ftoi boten islamike te "izoloje" Zvicren. “Masat muslimane duhet te ndalojne uljen e fluturimeve qe vijne nga Zvicra, te n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.712Z

Kuvendi i jep rekomandime Qeverise per marreveshjen me Zvicren

E plotesuar Kuvendi i Kosoves ka miratuar tete rekomandime per Qeverine e Kosoves permes te cilave ka kerkuar qe ta kete si prioritet ne fushen e politikave sociale rinegocimin e marreveshjes per sigurimet shendetesore me Zvicren. Kuvendi ne rekomandimet e tij ka kerkuar nga Qeveria qe ta fuse kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.203Z

Tradita ben te veten, Cekia mposht Zvicren

Sverkosh ka tundur rrjeten ne minuten e 70, goditjen e vetme te cekeve Eshte nje gol i shenuar nga Sverkosh ne minuten e 70-te te takimit, goli i pare i Euro 2008. Nje gol me shume fat per Republiken Ceke te drejtuar nga Karol Brukner, e cila ne te vertete ka zhgenjyer gjate gjithe 90 minutave. Nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.492Z

Shqiperia ne Grupin A me Francen Rumanine dhe Zvicren

brbrFranca Zvicra dhe Rumania keto do te jete ekipet rivale te kombetares shqiptare ne Kampionatin Evropian te Futbollit qe do te zhvillohet ne France ne qershor te vitit te ardhshem Kuqezinjte jane renditur ne Grupin A ne nje short qe mund te konsiderohet i mire per ekipin ton kombetar Natyrisht q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama