Rezultate te kerkimit per termin: +Zylyftar +Hakuran +Tare

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.190Z

Po trafikonin tre femra, tre persona në pranga

Në prangat e policisë ranë shtetasitZylyftar Hakuran Tare, 26 vjeç, banues në Tiranë, Ilir Ali Saraçi, 26 vjeç, banues në Tiranë si dhe Agron Tahir Sinani, 25 vjeç, banues në Kukës, i dënuar më parë. Ndërkohë, është shpallur në kërkim shtetasi Kudusi Hoka, 25 vjeç. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.187Z

Trafiku i femrave, 3 në pranga

Policia e kryeqytetit ndërmori një operacion me emrin “Premtimi”, për arrestimin e tre shtetasve që shfrytëzonin për prostitucion 3 vajza të reja, një prej tyre e mitur 15-vjeçare. Në kërkim është vënë një person i katërt. Personat e përfshirë në këtë trafik, planif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.188Z

Trafikonin femra për prostitucion drejt Kosovës, arrestohen tre trafikantë, një tjetër në kërkim

Tiranë, 19 korrik, NOA Trafikonin femra për prostitucion me destinacion Kosovën, bien në prangat e policisë së shtetit tre të rinj, një tjetër shpallet në kërkim. Ishte operacioni i koduar Premtimi, që finalizoi arrestimin e tre shtetasve të dyshuar për trafikim të femrave pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama