Rezultate te kerkimit per termin: +Zylyftar +Tare

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.463Z

Në gjyq grupi, trafikoi 3 këngëtare

Katër persona dërgohen në gjyq nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, me akuzën e rekrutimit dhe detyrimit të tri vajzave për ushtrim prostitucioni në Kosovë, pasi u premtonin se do t’i punësonin këngëtare në lokale të ndryshme. Më 15 korrik 2011, prokuroria e Krimeve të Rënda ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.190Z

Po trafikonin tre femra, tre persona në pranga

Në prangat e policisë ranë shtetasitZylyftar Hakuran Tare, 26 vjeç, banues në Tiranë, Ilir Ali Saraçi, 26 vjeç, banues në Tiranë si dhe Agron Tahir Sinani, 25 vjeç, banues në Kukës, i dënuar më parë. Ndërkohë, është shpallur në kërkim shtetasi Kudusi Hoka, 25 vjeç. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.187Z

Trafiku i femrave, 3 në pranga

Policia e kryeqytetit ndërmori një operacion me emrin “Premtimi”, për arrestimin e tre shtetasve që shfrytëzonin për prostitucion 3 vajza të reja, një prej tyre e mitur 15-vjeçare. Në kërkim është vënë një person i katërt. Personat e përfshirë në këtë trafik, planif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.804Z

Në gjyq, trafikantët e balerinave

Tri vajza të rrëmbyera në Lezhë dhe Elbasan kanë shpëtuar nga trafikimi në Kosovë, pasi njëra prej tyre kuptoi në kohë planet e tutorëve. Rrëmbyesit dhe shfrytëzuesit e tri vajzave janë shtetasit Zylyftar Tare, Ilir Saraçi, Agron Sinani dhe Kudusi Oka, të akuzuar se kanë kryer vepr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.331Z

Operacioni “Premtimi”, trafikonin femra drejt Kosovës, në pranga tre trafikantët

TIRANË- Premtimi i pambajtur ka çuan në pranga tre persona, pasi akuzohen për trafikim femrash nga Shqipëria në drejtim të Kosovës. Burime zyrtare nga Policia e Tiranës thanë se, në kuadër të operacionit policor të koduar “Premtimi”, i kryer nga efektivët e Seksionit Kundër Traf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.176Z

Prangosen tre trafikantë femrash, i shisnin në Kosovë

Të akuzuarit mbajtën peng dhe përdhunuan në një lokal në kryeqytet, tri vajza nga Elbasani dhe Lezha me qëllim që t'i shfrytëzonin Prokuroria shpall në kërkim dy persona të dyshuar si bashkëpunëtorë të të arrestuarve TIRANË- Zyra e hetimit të trafiqeve në kryeqytet me urdh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.779Z

U premtonte pune si kengetare iperdorte si prostituta ne Kosove

Operacioni Pranga Kudusi Okes kreu i nje grupi qe tentoi trafikimin e tre adoleshenteve Kishte njohur dy vajza nga Lezha dhe nje nga Elbasani duke i mashtruar se do u gjente pune ne Kosove si kengetare ne lokale nate. Me ane te premtimeve te tilla ai ka arritur ti binde qe te shkonin me te por fati

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama