Rezultate te kerkimit per termin: +Zyrn

Total: 106
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.329Z

Gjyqtarja Ndoja, pengmarrësja e 200 dosjeve gjyqësore

Nj histori e paprecendent sht shnuar n Gjykatn e Rrethit Tiran. Rreth 200 dosje mbahen t kyura n zyrn e nj prej gjyqtareve t ksaj gjykate. Miranda Ndoja, nuk gjendet n zyr, ndrsa q prej 1 marsit refuzon t dorzoj pran Kancelarit t Gjykats 193 dosjet q i ka patur n ngarkim pr shqyrtim. Historia e pad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Xhaçka: Të largohet drejtori i QKR-së, manipuloi dokumentet

Parlamentarja socialiste akuzon se dy dit m par ka ndodhur zvendsimi Deputetja Olta Xhaka ka krkuar dje dorheqjen e drejtorit t QKR-s pas asaj q kampi socialist e konsideron si skandal t manipulimit t t dhnave. Drejtori i QKR-s, pas publikimit t skandalit t manipulimit t t dhnave, duhet t jap dorhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Abuzoi me detyrn, pranga

Lezh (start)- Policia e Lezhs ka prangosur shtetasin Bardhok Bardhi, 38-vje, punonjs n Zyrn Vendore t Regjistrimit t Pasurive t Paluajtshme Lezh. Arrestimi i ktij shtetasi, u b pr shkak t abuzimit me detyrn. Bardhi i kishte vjedhur nj shtetaseje pr shkak t detyrs nj shum parash prej 64.750 leke te r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.935Z

Ndërtimet pa leje, gati hipotekimi për mijëra dosje

Qirjako: Regjistrimi përfundon brenda 15 ditëve Mijra dosje kan mbrritur n Zyrn Qendrore t Regjistrimit t Pasurive t Paluajtshme pr t’u regjistruar. Pasi kan marr lejen e legalizimit, qytetart iu jan drejtuar zyrave t Hipoteks pr tprfundimisht regjistrimin e pasuris s tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.369Z

Dështon sërish mbledhja e Këshillit Bashkiak Patos

Kshilli Bashkaik i Patosit ka rreth tre muaj q nuk mblidhet, kjo pr shkak se kshilltart e majt, pas zgjedhjes s Kryetarit t ri, q i prket mazhorancs nuk e njohin kt kshill. Mbledhja e rradhs e Kshillit Bashkiak sht zhvilluar n zyrn e Sekretarit t Prgjithshm, pasi kshilltart e majt dhe punonjsit e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.874Z

Eshton fillon takimet në Prishtinë

Prfaqsuesja e Lart e Bashkimit Europian pr politik t Jashtme dhe Siguri, Kethrin Eshton ka filluar vizitn e saj t par n Prishtin, n kuadr t turneut diplomatik n rajon. Ndalesa e par e Eshton ishte n zyrn e Euleks ku ajo sht takuar me prfaqsuesin special t BE-s, Piter Feith, shefin e misionit EULEX,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.675Z

Rradhë në tërheqjen e pasaportave në Fier

Ngutja e emigrantve pr tu pajisur me pasaportat e reja biometrike ka shtuar fluksin e t interesuarve n qytetin e Fierit. Paraqitja e tyre n sportelet e trheqjes s pasoprtave sht shoqruar me tension dhe kaos dukeq rradht t zhvendosen n muret dhe tarracn e ndrtess. Numri i lart i prodhimit t pasaporta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama