Rezultate te kerkimit per termin: +Zyra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.121Z

Thyhet zyra e Ed Milibandit

Polica britanike ka filluar hetimet, pasi zyra në Parlamentin Britanik e udhëheqësit të opozitës laburiste, Ed Miliband, rezulton të jetë e hapur me forcë.”Scotand Yard” ka marrë njoftimin se zyra në ndërtesën “Norman Shaw” ishte thyer me forcë.Nga informacionet e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.630Z

Grabitet zyra e Partisë Demokratike

Partia Demokratike denoncoi mbrëmjen e së enjtes, dhunimin dhe grabitjen e një zyre të degës numër 2 të saj në Tiranë. Sipas selisë blu, zyra që ndodhet prapa Fakultetit Ekonomik është thyer dhe bastisur, ndërsa prej aty janë grabitur 2 kompjutera. Sipas njoftimit të Partisë Demokra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.679Z

Zyra e sekreteve

Zyra e Prokurorit Disiplinor funksionon ende me rregullore të UNMIK-ut. Emrat e gjyqtarëve dhe prokurorëve që po hetohen nga Zyra e Prokurorit Disiplinor, vijojnë të mbeten sekretë. Pyetjes se përse nuk bëhen publikë emrat e gjyqtarëve dhe prok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.164Z

Zyra e rehatisë

Janë shtatë veta që punojnë në Zyrën për informim të Kuvendit të Kosovës. Të punësuarit e kësaj zyre, janë më të shumtët në numër, sesa që ka secili institucion tjetër në vend. Këtyre shtatë zyrtarëve, duhet shtuar edhe një tjetër. Ai është Ismet Hajrullahu, këshilltar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.637Z

Korçë, dhunohen katër zyra të LSI-së

Në qytetin e Korçës janë  dhunuar katër zyra elektorale të Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Mësohet se janë dhunuar zyrat në lagjet Nr. 1, 2, 13 dhe 14 të qytetit. Në këto zyra janë thyer xhamat, janë hequr posterat si dhe flamujt e LSI. Nuk dihet ende kus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.883Z

Korcë, sulmohet zyra elektorale e Partisë Socialiste

Thyhen xhamat e zyrës elektorale të PS në fshatin Vashtmi të Korcës. Sipas informacioneve paraprake mësohet se autorë janë banda e 5 dyqaneve. Raste të ngjashme, ku janë dëmtuar zyra të PS ka patur tek Don Bosko e në Shijak. KORCE- Sulmohet sërish zyra elektorale në fshatin Vasht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.006Z

Korce, dhunohet serish zyra elektorale e PS

Dhunohet serish zyra elektorale e Partise Socialiste ne fshatin Vashtmi te Korces. Brenda tre diteve zyra elektorale e ketij fshati eshte sulmuar dy here kur nga ndertesa e godines se kesaj force poltike eshte shkulur tabela me mbishkrimin “zyra elektorale e PS”. Burimet e po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama