Rezultate te kerkimit per termin: +Zyrn +Konsullore

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Letra e Rrapos, pretendimi se ishte ngatërruar me të tjerë

Pas arrestimit Ish-zyrtari krkoi shpjegime nga ambasada e Shteteve t Bashkuara n Tiran Disa dit pas arrestimit, Almir Rrapo iu drejtua me nj letr ambasadorit amerikan, duke pretenduar se arrestimi i tij ishte i paligjshm dhe se drejtsia e kishte ngatrruar me nj tjetr, pasi n aktakuz nuk prmendej em

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.503Z

Fituesit e Lotarisë Amerikane, ja dokumentet që kërkohen para intervistës

Procedurat e plota/Nga garancia financiare, vizitat mjekësore deri dokumentet e shkollës Ambasada Amerikane ka publikuar listën e dokumenteve dhe gjithë procedurën që duhet ndjekur për fituesit e Lotarisë Amerikane. Nga intervista, te garancia financiare, vizitat mjekësore,dokumentet e shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.792Z

Si të plotësoni saktë Lotarinë Amerikane, nesër nisin aplikimet

Nesër fillon aplikimi për Lotarinë Amerikane. Lotaria Amerikanë fton sërish shqiptarët të aplikojnë për të fituar mundësinë të punojnë e jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ambasada Amerikane sjell në uebsajtin e saj udhëzimet se ku dhe me cfarë dokumentesh duhet të par

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama