Rezultate te kerkimit per termin: +Zyrtar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.285Z

Versioni zyrtar

Ardian Vehbiu* Si do ti quajmë njerëzit që gjithnjë i besojnë versionit zyrtar për një ngjarje të rëndë, një vrasje politike, një atentat terrorist, një aksident që i ndodh dëshmitarit kyç në një skandal shtetëror; madje jo vetëm i besojnë, por edhe presin, duke mbajtur frymën,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

214 zyrtar nuk deklarojn pasurin

214 zyrtar nuk kan deklaruar pasurin e tyre. Kt e deklaruan zyrtart e Inpektoriatit t Deklarimit t Pausris q n n nj konferenc pr shtyp bn t ditur se shumica e atyre q nuk kan deklaruar pasurin, jan zyrtar t tatimeve dhe doganave. Jan 94 persona q ushtrojn detyrn e tyre n kto institucione si dhe dy d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.004Z

Arrestohet një zyrtar policor

Me dyshimin se ka kryer veprën penale keqpërdorim i pozitës apo autoritetit zyrtar Inspektorati Policor arrestoi një zyrtar policor Një hetim i përbashkët në mes të hetuesve të Inspektoratit Policor të Kosovës (IPK) dhe Drejtorisë p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.931Z

Gati aplikacioni zyrtar i Kryeministrisë

TIRANE - Këshilli i Ministrave dhe zyra e Kryeministrit vijnë më pranë qytetarëve përmes aplikacionit zyrtar, që mundëson kudo e kurdo të rejat më të fundit, deklaratat për shtyp, foto dhe video. Vetë shefi i qeverisë njoftoi sot, përmes faqes së tij zyrtare në Facebook” se ap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.456Z

Afganistan, vritet një zyrtar lokal

Një zyrtar i pushtetit lokal është vrarë në provincën jugore Helmand të Afganistanit duke e çuar në tre numrin e zyrtarëve të vrarë në këtë krahinë brenda një jave. Guvernatorit i Helmandit deklaroi se dy persona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.864Z

Suspendohen dy zyrtarë policorë

Me datën 8.11.2014 në disa portale është publikuar një video-xhirim ku shfaqen dy zyrtarë policorë me automjet zyrtar, në të cilin transportonin dy persona civilë të paautorizuar si dhe duke u sjellë në kundërshtim me kodin e etik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.544Z

Ronaldo prezantimi zyrtar me 6 korrik

Ekipi spanjoll i Real Madrid ka njoftuar se prezantimi i zyrtar me fanellen e “Los blancos” te superblerjes Kristiano Ronaldo do te behet me 6 korrik. Rreth 25 mije fansa dhe 500 gazetare pritet te jene te pranishem ne “Santiago Bernabeu” me 6 korrik gjate prezanti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama