Rezultate te kerkimit per termin: +Zyrtarisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.267Z

Kuvajti njeh zyrtarisht Kosovën

Shteti i Kuvajtit ka njohur zyrtarisht Republikën e Kosovës, një vendim i cili u përcoll të martën nga ministri i Jashtëm i Kuvajtit, Sheikh Mohammd Sabah Al Salem Al Sabah, gjatë një takimi të zhvilluar në Kuvajt me ministrin e Jashtëm kosovar, Enver Hoxhaj. Në një konferencë për me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.333Z

“Jam zyrtarisht nënë!”

Nga Express më 10 gusht 2011 në ora 11:38 Jessica Alba ndjen se vetëm tani është “zyrtarisht” një nënë dhe atë vetëm pasi ka lindur fëmijën e dytë. Aktorja 30 vjeçe – e cila ka një vajzë trivjeçare me emrin Honor Marie me burrin Cash Warren – tashmë thotë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.429Z

Taulant Xhaka zyrtarisht kuqezi

Taulant Xhaka, i cili është pajisur muaj më parë me pasaportë shqiptare tashmë mund të konsiderohet zyrtarisht pjesë e kuqezinjve. Kombëtarja shqiptare fiton një tjetër element cilësor për fushatën eliminatore të Euro 2016. Në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit ka mbërritur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.348Z

Kim dha Kanye fejohen zyrtarisht !

Janë lakuar shumë për romancën e tyre e cila nisi muajin prill të vitit të kaluar. Fillimisht mendohej se gjithçka që kishte nisur mes rapperit Kanye West dhe Kim Kardashian, ishte thjesht diçka e cila do të përfundonte shumë shpejt dhe askush nuk mendonte se fillimin e këtij viti ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.644Z

Juventus, Diego zyrtarisht bardhezi

Braziliani Diego tashme eshte edhe zyrtarisht lojtar i Juventusit. Ish mesfushori i Werder Bremen ka hedhur firmen ne kontraten bardhezi dhe ka kryer vizitat mjekesore ne Torino ku do qendroje deri ne vitin 2014. Diego mberriti ne Itali dje ne mbremje, ndersa sot ne oret e pasdites do pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.138Z

FRD edhe zyrtarisht parti politike

Share Fryma e Re  Demokratike është zyrtarisht partia me re e spektrit shqiptar, pasi Gjykata e Tiranës ka dhënë sot vendimin për regjistrimin e FRD-së si parti politike. Vendimi i hap rrugë intesifikimit të veprimtarisë politike të FRD-së, veprimtari që do të nisë nga dita e premt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.831Z

Presidenti Hu jep zyrtarisht dorëheqjen

Gazeta ShqipKina Presidenti kinez Hu Jintao dha zyrtarisht dorëheqjen si kreu i Partisë Komuniste dje, duke hapur rrugën për nënpresidentin Xi Jinping të marrë postin më të lartë drejtues të vendit. Duke mbajtur fjalimin në ditën përfundimtare të kongresit njëjavor të partisë, Pres

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama