Klan TV

Artikujt e fundit ne sistemin tone
Bosnje-Hercegovina kerkese zytare per antaresim ne BE

Bosnje-Hercegovina kerkese zytare per antaresim ne BE

0 brbr SSSAbrASS brbrBosnje-Hercegovina paraqiti kerkesen zyrtare per tu bere pjese e Bashkimit

Vdes gardiani nazizst qe mashtroi drejtesine amerikane

Vdes gardiani nazizst qe mashtroi drejtesine amerikane

0 brbr SSSAbrASS brbrJakob Denzinger gradiani nazist i burgut te Aushvicit qe mashtroi drejtesin

ISIS ndermerr sulme ne Rusi dy viktima nga nje shperthim ne Dagestan

ISIS ndermerr sulme ne Rusi dy viktima nga nje shperthim ne Dagestan

0 brbr brbrbrbr brbrShperthimi nje autobombe ne Dagestan ne Jug te Rusise shkaktoi vdekjen e dy

PD Rama kunder John Kerry-it

PD Rama kunder John Kerry-it

0 brbr SSSAbrASS brbrbrbr brbrPartia Demokratike akuzoi kryeministrin Rama se po del kunder prio

PD Rama po shperfill Dekriminalizimin qeveris Lezhen me Arben Ndoken

PD Rama po shperfill Dekriminalizimin qeveris Lezhen me Arben Ndoken

0 brbr SSSAbrASS brbrDemokratet akuzojne Kryeministrin Edi Rama se po shperfill mesazhin e dhene

Simptomat qe tregojne se gjendrat teroide kane probleme

Simptomat qe tregojne se gjendrat teroide kane probleme

0 brbr SSSAbrASS brbrSemundjet e lidhur me gjendrat tiroide jane gjithmone e me shume ne rritje�

Lapsi mund te qetesoje dhimbjen e kokes

Lapsi mund te qetesoje dhimbjen e kokes

0 brbr SSSAbrASS brbrDoktoresha Jane Leonard shprehet se shumica e dhimbjeve te kokes shkaktohen

Siria per sulmet e Turqise Shkelje e sovranitetit

Siria per sulmet e Turqise Shkelje e sovranitetit

0 brbr SSSAbrASS brbrSiria denoi sulmet ushtarake te Turqise kunder luftetareve kurde ne veri te

Dy pjesetare te ISIS kapen ne Greqi iu gjenden 20 mije fisheke e dhjetera arme

Dy pjesetare te ISIS kapen ne Greqi iu gjenden 20 mije fisheke e dhjetera arme

0 brbr SSSAbrASS brbrPolicia greke arrestoi pasditen e se shtunes ne Aleksandropulis qytetin ver

Turqia vijon bombardimet ne Siri

Turqia vijon bombardimet ne Siri

0 brbr SSSAbrASS brbrFushata e sulmeve ajrore turke ndaj bazave kurde ne veri te  Sirise vijo

60 makina perplasen ne SHBA 3 viktima dhe mbi 70 te plagosur

60 makina perplasen ne SHBA 3 viktima dhe mbi 70 te plagosur

0 brbr SSSAbrASS brbrTe pakten 3 persona humben jeten dhe mbi 70 te tjere u plagosen si pasoje e

Ndizet debati mes kandidateve republikane

Ndizet debati mes kandidateve republikane

0 brbr SSSAbrASS brbrPas zgjedhjeve paraprake ne Ajoua dhe Nju Hampshire fokusi i kandidateve pe

Reforma ne Drejtesi ja cfare thane Kerry dhe Rama pas takimit

Reforma ne Drejtesi ja cfare thane Kerry dhe Rama pas takimit

0 brbr SSSAbrASS brbrSekretari Amerikan i Shtetit gjate vizites se pare ne Shqiperi pas takimit

Debate mes socialisteve te Elbasanit replika mes Ben Blushit dhe Taulant Balles

Debate mes socialisteve te Elbasanit replika mes Ben Blushit dhe Taulant Balles

0 brbr SSSAbrASS brbrBen Blushi eshte perfshire ne nje debat te ashper me koordinatorin e Elbasa

Juventus merr kryesine e Seria A

Juventus merr kryesine e Seria A

0 brbr SSSAbrASS brbrJuventus ndali Napolin duke marre kreun e renditjes i vetem 1 pike i shkepu

Femijet dhe mbipesha ja rregullat qe duhet te dini

Femijet dhe mbipesha ja rregullat qe duhet te dini

0 brbr SSSAbrASS brbrTe kujdesesh per mireqenien fizike te femijeve nuk eshte e veshtire por ne

Papa takim historik me Patriarkun Kiril shtrengim duarsh 1 mije vjet nga ndarja

Papa takim historik me Patriarkun Kiril shtrengim duarsh 1 mije vjet nga ndarja

1 brbr SSSAbrASS brbrTakimi historik i Papa Franceskut dhe patriarkut te Moskes Kirill ne Havana te Kubes mund te shenoje fillimin e fundit te perplasjeve mes degeve te Krishterimit te cilat vazhdojne prej mese 1000 vjeteshbrbr brbrKjo eshte biseda e pare mes nje Pape dhe Patriarkut te Kishes Ruse

Alarmi per ndrotjen e ajrit  55 milione viktima ne vit

Alarmi per ndrotjen e ajrit 55 milione viktima ne vit

0 brbr SSSAbrASS brbrMbi 55 milione njerez vdesin para kohe cdo vit ne te gjithe boten si pasoje e ndotjes se ajrit Pjesa me e madhe e viktimave jane rregjistruar ne Kine dhe Indi me mbi 1 milione e gjysme viktima ne vitbrbr brbrTe dhenat u publikuan nga Global Burden of Disease Project i Organ

Priten te tjera sulme te ISIS ne Europe alarmi jepet nga Kryeministri francez

Priten te tjera sulme te ISIS ne Europe alarmi jepet nga Kryeministri francez

0 brbr SSSAbrASS brbrJemi ne lufte sepse terrorizmi eshte kunder nesh shte ky alarmi i Kryeministrit francez Manuel Valls ne konferences se Mynihut nje dite pasi fuqite e medha rane dakort per arritjen e armepushimit ne nje javebrbr brbrDo te kete sulme te tjera te medha kjo eshte e sigurt Kerceni

Rama shperndan legalizime falas ne Zharres

Rama shperndan legalizime falas ne Zharres

0 brbr SSSAbrASS brbrKryeministri i eshte rikthyer shperndarjes se lejeve te legalizimit kesaj here ne Zharrez te Fieritbrbr brbrAi ka perseritur se kane bere ne vetem 2 vjet shume me shume per te permbyllur kete proces se demokratet ne 8 vitet e qeverisjes se tyrebrbr brbrPervec batutave qe shkem

Zgjedhjet per FRPD ne Shkoder Basha Te japim shembullin e demokracise se re

Zgjedhjet per FRPD ne Shkoder Basha Te japim shembullin e demokracise se re

0 brbr SSSAbrASS brbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka qene ne Shkoder ku u zhvilluan zgjedhjet per kreun e Forumit Rinor te Partise Demokratike Gjate fjales se tij Basha pohoi se Shqiperia kercenohet nga varferia dhe korrupsionibrbr brbrZgjedhjet brenda Partise Demokratike Basha i ka

Debate mes socialisteve te Elbasanit replika mes Ben Blushit dhe Taullant Balles

Debate mes socialisteve te Elbasanit replika mes Ben Blushit dhe Taullant Balles

0 brbr SSSAbrASS brbrBen Blushi eshte perfshire ne nje debat te ashper me koordinatorin e Elbasanit Taulant Balla por dhe socialiste te ketij qyteti ne nje qender votimi ku anetaresia e kesaj partie votonte per perzgjedhjen e delegateve te Kongresitbrbr brbrBlushi thote se nga vezhgimi paraprak pr

Socialistet votojne per anetaret e Kongresit

Socialistet votojne per anetaret e Kongresit

0 brbr SSSAbrASS brbrNe Fier Berat Korce e Elbasan anetaresia e Partise Socialiste eshte perfshire ne nje proces votimi me parimin nje anetare nje vote per te zgjedhur delegatet e Kongresit te kesaj partie parashikuar te mbahet ne 19 Marsbrbr brbrKryesocialisti Rama ishte ne Fier per te ndjekur pr

Kontrate e re per Bersant Celinen

Kontrate e re per Bersant Celinen

0 brbr SSSAbrASS brbrBersant Celina po gjen gjithmone e me shume hapesire te Manchester City Mesfushori nga Kosova po tregon se mund te jete i denje per kete skuader aq sa drejtuesit e klubit po punojne qe te arrijne nje marreveshje te re per qendrimin e tij me gjatebrbr brbrDaily Mail ben te ditu

Superliga e gjitha ne nje dite

Superliga e gjitha ne nje dite

0 brbr SSSAbrASS brbrVllaznia dhe Partizani do te luajne te shtunen ne oren 1300 ne fushen sportive Reshit Rusi Ndeshja e javes se 21 te Superliges i gjen keto ekipe me shume emer me objektiva te ndryshem sezonale por me nje qellim te njejte per kete sfide fitorenbrbr brbrArmando Cungu Trajner i V

Baterite mund te vrasin femijen tuaj brenda disa oreve

Baterite mund te vrasin femijen tuaj brenda disa oreve

0 brbr SSSAbrASS brbrFemijet e vegjel gezojne shume kur luajne me lodrat me bateri te cilat kendojne ndezin dritat etjbrbr brbrPor prinderit e te vegjelve e dine shume mire qe te luash me keto lloj lodrash shpesh eshte e rrezikshmebrbr brbrSheena Briones-Villanueva nje nene e nje djali 19-muajsh p

FIFA perjashton per 12 vjet Jerome Valcke

FIFA perjashton per 12 vjet Jerome Valcke

0 brbr SSSAbrASS brbrKomisioni Etik i FIFA-s nuk ndalet me ndeshkimet te zyrtaret e larte te futbollit Pas vendimit per te perjashtuar Sep Blater dhe Mishel Platini radhen e kishte ish-sekretari i pergjithshem i FIFA-s Jerome Valckebrbr brbrAi ndalohet te marre pjese ne cdo aktivitetet qe kane lid

Takim historik mes Papa Francesco dhe Patriarkut Ortodoks Kirill

Takim historik mes Papa Francesco dhe Patriarkut Ortodoks Kirill

0 brbr SSSAbrASS brbrPapa Francesco takoi te premten ne Kube patriarkun ortodoks rus Kirill ne nje takim historik Kjo eshte hera e pare qe perfaqesuesi me i larte i Kishes Katolike takohet me ate te Kishes Ortodokse ruse qe prej shekullit te 11-te kur sekti perendimor dhe ai lindor i Kristianizmit

Papa Francesku ne versionin meksikan

Papa Francesku ne versionin meksikan

0 brbr SSSAbrASS brbrMe nje buzeqeshje te madhe ne fytyre me kapele meksikane dhe duart mbi koke Keshtu eshte shfaqur Papa Francesku ne bordin e avionit qe u nis nga Fiumcino per te mberritur ne Meksike dhe Kube ku pati nje takim historik me patriarkun rus ortodoks Kirillbrbr brbrNje gazetar i pra

Protesta te dhunshme te fermereve greke

Protesta te dhunshme te fermereve greke

0 brbr SSSAbrASS brbrPerleshje te dhunshme ndodhen ne Athine mes fermereve qe protestojne kunder taksave te reja dhe policisebrbr brbrRreth 800 fermere greke qe kishin mberritur nga ishulli i Kretes per te marre pjese ne protesten dy ditore ne Athine goditen me domate me pas gure dhe shkopinj nder

Kalendari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama