Aktorja e njohur hollivudiane Cameron Diaz do te promovoje se shpejti filmin e saj te ri What to Expect When Youre Expecting.
Ne kete film Diaz luan rolin e Jillian Michaels nje gazetare e cila mbetet shtatzene.
Aty jane edhe Anna Kendrick qe mbetet shtatzene pas nje lidhjeje lsquoper nje nate Brooklyn Decker qe ka martese te persosur dhe ia prezanton burrit lsquotrofeun dhe Elizabeth Banks po ashtu shtatzene qe merret me shitjen e sendeve per foshnje.
Ne kete film interpreton edhe aktorja e mirenjohur Jennifer Lopez e cila adopton nje femije jashte Shteteve te Bashkuara.
Premiera e filmit What to Expect When Youre Expecting eshte caktuar per 11 maj ndersa aty luajne edhe aktoret si Matthew Morrison Dennis Quaid Chace Crawford dhe Chris Rock.